Biz Kimiz?

AnasayfaBiz Kimiz?

1996 yılında Santral Kimyevi Maddeler San. ve Tic A.Ş’nin temelleri üzerine kurulan firmamız, gıda ve ambalaj sektörüne yönelik dünyanın önde gelen ekipman ve hammadde firmalarının temsilciliğini yapmaktadır.

Türkiye pazarının sürekli gelişim ve değişim içinde olduğunun bilincindeyiz, bu doğrultuda tüketici talepleri ve ürün yatırımları arasında mümkün olan en iyi dengeyi sağlayarak bu gelişim ve değişime ayak uydurmayı ilke edindik.

Sektörde edindiğimiz 50 yılın üzerindeki deneyimimiz ile üreticilerin, gerek var olan üretim proseslerini pazar gereksinimleri doğrultusunda geliştirme taleplerine, gerekse yeni ürün geliştirme taleplerine yönelik en uygun çözüm önerileri sunmak üzere hammadde ve ekipman tedariği sağlamaktayız.

Müşterilerimize yenilikçi, verimli ve ekonomik yaklaşımlar sunmanın öneminin bilincindeyiz, bu doğrultuda dünya pazarını da yakından takip etmekte ve gelişen teknolojileri ülkemiz üreticileri ile buluşturmayı  görev edindik. Bu bağlamda temsil ettiği firmaları da büyük bir titizlikle seçiyoruz, deneyimli ve dinamik kadromuz ile satış öncesi ve sonrası hızlı ve etkin bir hizmet sunuyoruz.